Ginger Taffy - Rottweiler Kennel
Ginger Taffy
Rottweiler Kennel



Fédération Cynologique Internationale

Rottweiler klub České republiky

IFR rottweilers

Český kynologický svaz

Allgemeiner Deutscher Rottweiler-Klub e.V.

ČeskoMoravská Kynologická Unie


Klub. výstava Novosedly n. Nežárkou, 29. 9. 2012

Klubová výstava RKČR se pro rok 2012 konala v jihočeských Novosedlech nad Nežárkou, v kempu Mláka. Organizace byla svěřena pobočce Viktoria, tj. Kateřině Ludvíkové, a myslím, že se jí vše velmi povedlo, počasí bylo příjemné a atmosféra taktéž. Posuzoval německý pan rozhodčí Helmut Weiler, výstavy se zúčastnilo na 70 psů. Přibližně třetina vystavujících přijela ze zahraničí, a to z Německa, Srbska, Chorvatska, dokonce až z Egypta. Klubovým vítězem a nositelem titulu BOB se stal srbský pes Rick von Kalacberg, klubovou vítězkou je Zoddy Terezský dvůr, kombi vítězem Yraus Terezský dvůr (s 49 body za obranu a titulem CAC z třídy vítězů). Reportáž z výstavy najdete v Blogu číslo 140. Za krásné fotky jako obvykle vděčím a děkuji Hance, www.hargulak.com :-).

PSI

Třída dorostu

FARYKO TEREZSKÝ DVŮR                                                                                 VN3

O.: Merlin Flash Rouse, M.: Katja Terezský dvůr

Ch.: Frank Karel, M.: Radimecký Miloš

 

RIK DAREL                                                                                                             VN2

O.: Ch. Hero von der Tönberger Hohe, M.: Ich. Tika Flash Rouse

Ch.: Zbigniew Niedžwiedž, M.: Zbigniew Niedžwiedž, Polsko

 

NODDY FUTOGLINE                                                                                           VN1

O.: Ch. Tito Earl Antonius, M.: Jossy Futogline

Ch.: Vujinovič Predgrad, M.: Vujinovič Predgrad, Srbsko

 

Třída mladých

AMIGO V. WEINGRABER                                                                                     VD

O.: leon v. Weingraber, M.: Quedy v. Weingraber

Ch.: György Varga, Maďarsko, M.: Veszprém Boglárka, Maďarsko

 

CONDOR TEREZSKÝ DVŮR                                                                                VD2

O.: Ch. Burding des princes D´Aragone, M.: Bea of Silver Fild KG

Ch.: Frank Karel, M.: Ludvíková Kateřina

 

DARGO MARTINIK                                                                                               VD1

O.: Ch. Arras v. d. Puppenstube, M.: Roxi Kovi-rot

Ch.: Šmejkalovi A.+J., M.: Cicuová Nikola

 

JACK NICO LIB-VACH                                                                                         VD

O.: Ch. Uno vom Hause Engel, M.: Ch. Cerrie Lib-Vach

Ch.: Vachutka Libor, M.: Bartošová Iva

 

JACCOMO CASANOVA LIB-VACH                                                                    VD4

O.: Ch. Uno vom Haus Engel, M.: CH. Cerrie Lib-Vach

Ch.: Vachutka Libor, M.: Vachutka Libor

 

LEXUS V. D. PULVERMÜHLE                                                                              VD3

O.: Ch. Gino von der Berghalbinsel, M.: Indra von der Pulvermühle

Ch.: Schäfer Friedrich + Edith., M.: Čermák Jiří

 

Mezitřída

AHIL EARL ANTONIUS                                                                                        V2, res. CAC

O.: Ch. Tito earl Antonius, M.: Ch. Jezza Bel Earl Antonius

Ch.: Slavica a Ljuba Latinovič, M.: Zbigniew Niedžwiedž, Polsko

 

ARAGON VOM SCHAVBERG                                                                              V3

O.: Ch. Gandalf Marstall, M.: Benita Lewirot

Ch.: Kabik Christoph, M.: Kabik Christoph, Německo

 

RICK VON KALACBERG                                                                        V1, CAC, Klubový vítěz

O.: Ch. Kan from Brodgard, M.: Ch. Olimpia von Kalačberg

Ch.: Marčič Miomir, M.: Marčič Miomir, Srbsko

 

Třída otevřená

ANTABUS KULOVÝ BLESK                                                                                VD

O.: Ich. Ing Vombat, M.: Amanda z Akátové hory

Ch.: Mašková Markéta, M.: Dranko Ivan

 

ARGO ND DOG                                                                                                      V2, res. CAC

O.: Ch. Lui von der Blockhütte, M.: Bonnie de Luz Nemertini

Ch.: Neprašová Jitka, M.: Neprašová Jitka

 

CANDO VON DER TONBERGER HÖHE                                                                     V1, CAC

O.: Ich. Mambo von der Crossener Ranch, M.: Iris vom Wolfsberg

Ch.: Müller Uwe, Německo, M.: Šenolt Miroslav, Chorvatsko

 

CIRRUS TRANSFORMERS                                                                                   V3

O.: Merlin Flash Rouse, M.: Nensy z Jarova dvora

Ch.: Křikava Pavel, M.: Kubíček Martin

 

DOUBLE BEST LIB-VACH                                                                                    VD

O.: Ch. Ben Canegro, M.: CH. Heidy Horký dech

Ch.: Vachutková Milena, M.: Janečková Petra

 

EROS TEREZSKÝ DVŮR                                                                                       VD

O.: Ich. Arzadon Tayson, M.: Bounty El Carajillo

Ch.: Frank Karel, M.: Polášek Zdeněk

 

VILÁGIO TEREZSKÝ DVŮR                                                                                 VD4

O.: Merlin Flash Rouse, M.: Chippsy Earl Antonius

Ch.: Frank Karel, M.: Kramář Ladislav

 

Třída pracovní

AKÍNO HOLUBÍ DŮM                                                                                           V2, res. CAC

O.: Ch. Akino. v. d. Lauterbrücke, M.: Roxi Holubí dům

Ch.: Procházka Hynek, M.: Hlinák Jan

 

CASPER BRIA-DOGS                                                                                                        VD3

O.: Ch. Billvom Blauen Stahl, M.: Ch. Beauty Gero-Dogs

Ch.: Kováč Luboš, M.: Karaffová Gabriela

 

COLLIN LIB-VACH                                                                                               VD4

O.: Ch. Benny Overtaken by Darkness, M.: Ch. Heidy Horký dech

Ch.: Vachutka Libor, M.: Gross Ladislav

 

HUNTER AUS DER ESPENSTÄTTE                                                                  V1, CAC

O.: Ch. Adonis v. d. Mattesburg, M.: Diona aus der Espenstätte

Ch.: Karsten Voigt + Kay Rostalski, Německo, M.: Frank Karel

 

ICH. CH. ING VOMBAT                                                                                        VD

O.: Ich. Mambo v. d. Crossener Ranch, M.: Ch. Frenn Vombat

Ch.: Zavoralová Lucie, M.: Růžičková Petra

 

Třída vítězů

ARGO TEREZSKÝ DVŮR                                                                                      V

O.: Ich. Clif v. d. Königskanzel, M.: Eire dell´Antico Guerriero

Ch.: Frank Karel, M.: Králová Jana

 

CH. EMAR CIAPUNIA                                                                                           V3

O.: Kris Klaid, M.: Ch. Chanel Canegro

Ch.: Edyta Palka, Polsko, M.: Elžbieta Adamek, Polsko

 

CH. FRED OD SYRŮVKY                                                                                      V

O.: Pascha vom Scheldetal, M.: Ch. Gesy Vombat

Ch.: Šťastný Petr, M.: Šťastný Petr

 

CH. KEEN COWBOY Z AMIHO DVORA                                                 V2, res. CAC

O.: Ch. Unox von Hause Anin, M.: Jennifer Lopez z Amiho dvora

Ch.: Wludyková Alice, M.: Boháč Pavel

 

JCH. MORD ANACO                                                                                                         V4

O.: Ch. Lui v. d. Blockhütte, M.: Ch. Fany Anaco

Ch.: Reizenthaler Jiří, M.: Reizenthaler Jiří

 

YRAUS TEREZSKÝ DVŮR                                                                                              V1, CAC

O.: Merlin Flash Rouse, M.: Feia Briava

Ch.: Frank Karel, M.: Frank Karel

 

Třída veteránů

CH. JCH. MAUGLÍ OD KAČKY                                                                            V1

O.: Jch. Max von Faust Schlössl, M.: Cerbera Ballotada

Ch.: Ludvíková Kateřina, M.: Štaud Jaroslav

 

FENY

 

Štěňata

BLUEBERRY ND DOG                                                                                        VN1

O.: Ch. Elvis von der Mühlbachstrasse, M.: Bonnie de Luz Nemertini

Ch.: Neprašová Jitka, M.: Neprašová Jitka

 

Třída dorostu

BACARDI VOM HAUSE RUMSTEIN                                                                   VN2

O.: Ch. Astor von Junipera, M.: Bo vom Quercus Wald

Ch.: Rumstein Leon, Chorvatsko, M.: Neprašová Jitka

 

FUDJI TEREZSKÝ DVŮR                                                                                    VN1

O.: Merlin Flash Rouse, M.: Katja Terezský dvůr

Ch.: Frank Karel, M.: Frank Karel

 

Třída mladých

APRIL VOM HAUSE RUMSTEIN                                                                          VD

O.: Arkan von Hause Neubrand II, M.: Bo vom Quercus Wald

Ch.: Rumstein Leon, M.: Neprašová Jitka

 

ATRAKCE HUGGY OD KAČKY                                                                          VD

O.: Jasko von Tengen, M.: CH. Heuréka Huggy od Kačky

Ch.: Ludvíková Kateřina, M.: Ludvíková Kateřina

 

DEISY TEREZSKÝ DVŮR                                                                                      VD

O.: Merlin Flash Rouse, M.: Ch. Claudia Earl Antonius

Ch.: Frank Karel, M.: Frank Karel

 

DIDO VOM HAUSE EDELSTEIN                                                                          V3

O.: Bomber od Lovriča, M.: Cym od Vadanora

Ch.: Mudrušan Mladen a Kovačič Petra, Chorvatsko, M.: Vargiš Darko, Chorvatsko

 

JESSI V. D. TONBERGER HÖHE                          V1, CAJC, klubový vítěz mladých

O.: Ch. Elvis von der Mühlbachstrasse, M.: Cim von der Tonberger Höhe

Ch.: Müler Uwe, Německo, M.: Hussein Wael Abou, Egypt

 

JESSIE LIB-VACH                                                                                                  V4

O.: Ch. Uno vom Haus Engel, M.: CH. Cerrie Lib-Vach

Ch.: Vachutka Libor, M.: Vachutka Libor

 

OMA HOLUBÍ DŮM                                                                                               VD

O.: Itus Holubí dům, M.: Yrys Holubí dům

Ch.: Procházka Hynek, M.: Vlach Václav

 

Mezitřída

AURORA VOM SCHAFBERG                                                                            V1, CAC

O.: Ch. Gandalf Marstall, M.: Benita Lewirot

Ch.: Kabik Christoph, Kabik Christoph, Německo

 

BOGA EL OD KAČKY                                                                                           VD2

O.: Ich. Best Lib-Vach, M.: Elsa z Koralky

Ch.: Ludvíková Kateřina, M.: Ortová Lenka

 

BEA BOUNTY TEREZSKÝ DVŮR                                                                        VD

O.: Merlin Flash Rouse, M.: Bounty El Carajillo

Ch.: Frank Karel, M.: Frank Karel

 

BUTTERFLY MARTINIK                                                                                       VD4

O.: Ch. Jch. Irco Kovi-rot, M.: Geely Anaco

Ch.: Šmejkalovi A.+J., M.: Šmejkalovi A.+J.

 

Jch. CARMEN OD LABSKÉHO STRÁŽCE                                                                       VD3

O.: Adrian Elroy Nemertini, M.: Chita Anaco

Ch.: Cyprich Luboš, M.: Cyprich Luboš

 

Třída otevřená

ARAVA KULOVÝ BLESK                                                                                    V1, CAC

O.: Ich. Ing Vombat, M.: Amanda z Akátové hory

Ch.: Mašková Markéta, M.: Fanta Lubomír

 

DAISY Z PYŠEL                                                                                                      VD

O.: Ch. Tim von der Scherau, M.: Ara z Pyšel

Ch.: Mašková Štěpánka, M.: Mašková Štěpánka

 

ENGIE ZE ŠKVORCE                                                                                                         VD

O.: Fax z Koralky, M.: Danube ze Škvorce

Ch.: Voháňková Jitka, M.: Valášek Zdeněk

 

HEIDY LIB-VACH                                                                                                  VD

O.: Ch. Primo v. Hause Edelstein, M.: Ch. Heidy Horký dech

Ch.: Vachutka Libor, M.: Janečková Petra

 

KAČENKA ANACO                                                                                               VD

O.: Ch. Danjo v. d. Toberger Höhe, M.: Ch. Fanny Anaco

Ch.: Reizenthalerovi Jitka a Jiří, M.: Böhm Jan

 

KENDY TEREZSKÝ DVŮR                                                                                   V4

O.: Dack Flash Rouse, M.: Bazzi of Sunny Hill

Ch.: Frank Karel, M.: Janoušek Jiří

 

TAMY V. WEINGRASSEN                                                                                    V3

O.: Ch. Rott-Berger Frankó, M.: Mokry Réme Rami

Ch.: György Varga, Maďarsko, M.: Horváth Attila, Maďarsko

 

ZULA TEREZSKÝ DVŮR                                                                                       V2, res. CAC

O.: Merlin Flash Rouse, M.: Bea of Silver Fild KG

Ch.: Frank Karel, M.: Cicuová Nikola

 

Třída pracovní

BRIXI TRANSFORMERS                                                                                       VD

O.: Dack Flash Rouse, M.: Nensy z Jarova dvora

Ch.: Křikava Pavel, M.: Kvapil Vladimír

 

CH. CERRIE LIB-VACH                                                                                         V4

O.: Ch. Benny Overtaken by Darkness, M.: ICH. Heidy Horký dech

Ch.: Vachutka Libor, M.: Vachutka Libor

 

CH. DOLLI Z RÝCHORSKÝCH VRCHŮ                                                              VD

O.: Ch. Beny Overtaken by Darkness, M.: Bakara z Rýchorských vrchů

Ch.: Beran Jiří, M.: Beran Jiří

 

CH., GCH., JCH. FANY ANACO                                                                           VD

O.: Ch. Art Drevopal, M.: Ich. Elis Anaco

Ch.: Reizethalerovi Jitka a Jiří, M.: Reizethalerovi Jitka a Jiří

 

FAVERA FERRARI Z AKÁTOVÉ HORY                                                              VD

O.: Ich. Ing Vombat, M.: Essa Horký dech

Ch.: Péč Pavel, M.: Staňová Ilona

 

CH. HEURÉKA HUGGY OD KAČKY                                                       V2, res. CAC

O.: Ch. Mauglí od Kačky, M.: Elsa z Koralky

Ch.: Ludvíková Kateřina, M.: Ludvíková Kateřina

 

IRIS Z KORALKY                                                                                                   V3

O.: Ch. Burning des Princes D´Aragone, M.: Jch. Fiona z Koralky

Ch.: Sedláček Zdeněk, M.: Procházka Hynek

 

ZODDY TEREZSKÝ DVŮR                                                    V1, CAC, Klubová vítězka

O.: Merlin Flash Rouse, M.: Bea of Silver Fild KG

Ch.: Frank Karel, M.: Frank Karel

 

Třída vítězů

ICH. DAGIE LIB-VACH                                                                           V1, CAC

O.: Ch. Ben Canegro, M.: ICH. Heidy Horký dech

Ch.: Vachutka Libor, M.: Vachutka Libor

 

CH. LOWELY ELSA OD KAČKY                                                                         V2, res. CAC

O.: Ich. Pako od Kačky, M.: Elsa z Koralky

Ch.: Ludvíková Kateřina, M.: Ludvíková Kateřina

 

Třída veteránů

CH. BAKARA Z RÝCHORSKÝCH VRCHŮ                                                      V1


Rick von KalacbergJessi von der Tonberger HöheAurora vom SchafbergBlueberry ND Dog
Rick von KalacbergJessi von der Tonberger HöheAurora vom SchafbergBlueberry ND Dog
Zoddy Terezský dvůrArava Kulový bleskYraus Terezský dvůrDagie Lib-vach
Zoddy Terezský dvůrArava Kulový bleskYraus Terezský dvůrDagie Lib-vach

Přidat příspěvek

Vaše jméno:
www:
E-mail:
Fotka:
Text:
Antispam: zadejte slovně součet čísel pět a dva (např.: sedm)

autor: D - reagovat
datum: 30. 09. 2012 12:29:21

Ten bílý obdélník je jakási chyba v systému, nemá to žádný hlubší skrytý význam :-) D


Copyright © 2009 - 2019 www.gingertaffy.com, všechna práva vyhrazena, created by: j-soft.cz