Ginger Taffy - Rottweiler Kennel
Ginger Taffy
Rottweiler KennelFédération Cynologique Internationale

Rottweiler klub České republiky

IFR rottweilers

Český kynologický svaz

Allgemeiner Deutscher Rottweiler-Klub e.V.

ČeskoMoravská Kynologická Unie


Gästebuch

Ihr Name:
www:
E-mail:
Photo:
Text:
Antispam: die Gesamtzahl drei und fünf eingeben


Autor: petra - reagieren
Datum: 21. 07. 2012 15:36:29

Ahoja,Zdeni já to četla,dá se říct,že tydle stránky sjíždím jak feťák,pěkně do poslední čárečky..papá

Re:
Jsi hodná, Peti, tak papa a krásný víkend, i když deštivý :-) D


Autor: Z - reagieren
Datum: 20. 07. 2012 22:32:57

Ahoj Peti, to vis, my studaci, teda uz vecny student nejsem :) sem chodime, jenom na pocteni :) Tak ze je moc a moc fajn, za lidicky, jako ty, co moji sestricce daji podporu. Ale ono je dost vzkazu dole pod tim poslednim blogem, mrkni se a uvidis, ze se nerika jen tak, ze postrelene husy dost hlasite kejhaj, presne jak jsi to predpokladala :)... hezke leto.

Re:
Zdeničko, užívej si to u našich, papa, pozdravuj a pohlaď pejsky, D :-)))


Autor: petra - reagieren
Datum: 20. 07. 2012 20:09:44

Ahoja,co mě to ta Zdenička robí,sem tu teď potila kref u toho citátu co řek ten pantáta,něco teda zachránil slovník,ale v kostce má chlap pravdu,pravda je fak jen jedna.A inak koukám,že si sem tak nějak píšu jen já.Třeba Janka od Roxy tu nebyla 100let..Tak já si zas někdy něco napíšu.Papá

Re:
Ahoj Peti, jojo, taky často na Janču vzpomínám a doufám, že se zase někdy ozve - dala se na studia, tak není čas, rozumím tomu :-) Papa, mějte se krásně, D :-)


Autor: Mohandas Gandhi - reagieren
Datum: 20. 07. 2012 14:28:36

Many people, especially ignorant people,
want to punish you for speaking the
truth, for beinng correct, for being you.

Never apologize for being correct, or for
being years ahead of your time.

If you are right and know it, speak
your mind. Speak your mind.

Even if you are a minority of one, the
truth is still the truth.

Re:
Zdeničko, díky!!! D :-)


Autor: petra - reagieren
Datum: 16. 07. 2012 17:18:00

Ahoja,tak sem teda šla na tu drbárnu"velebnosti budu blejt"a kukám,že aj moja potrefená husénka tam byla citována.Taky čomím,že se Hance chtělo do diskuze nebo co to bylo.Jeden moudrý bývalý kolega poudál"Peťule,rozčilujte se pouze do výše svého platu",tak se teho držím a vono taky s blbostí, nemá cenu bojovat.I když je fakt,že od tej paní ,je to tak trochu rána pod pás,vždy Tě tu velebila.Jo,prosím Vás já nésu její mluvčí,jen mě přinde,že dyž něco napíše,tak to má hlavu a patu a vše je doložitelné,nésó to žádný fantas magorie.Tak papá

Re:
Ahoj Peti, já jsem od pondělka byla mimo internet, super změna ;-). Užívala jsem si krás Liverpoolu, byla tam za mnou Anténka neboli Sud, napíšu blog :-). Minulý týden u mne taky byly Abbynka a Aprilka, tak mám spoustu restů ohledně psaní... Hanku jsem požádala, kdyby bylo potřeba, aby mi zasáhla na webu, když tu nebudu, tak mne hájila na všech frontách, ještě že ji mám :-). Tak já se jdu podívat, co se kde zajímavého píše a něco k tomu přidám ;-) Papapa, D :-)


Autor: petra - reagieren
Datum: 16. 07. 2012 16:54:02

Ahoja,Bíb se má o.k tepliska polevila,dnes si chtěl hrát na mladýho a vyrazil za srnčákem,ale pak asi sám uznál,že na něj nemá a jen čmuchákoval..Ináč koukám,že na frontě klid.Že by před bůřkou?Papá

Re:
Posíláme klučíkovi podrbání, je to šikulka :-) D


Autor: petra - reagieren
Datum: 15. 07. 2012 10:13:30

Ahoja,děvčico nechšťastná,zasejc dráždíš hada boséma nohama...to bude mela,až se ozvou potrefené husénky..papá

Re:
Ahoj Peti, nechť se ozvou potrefené husénky ;-) Jak se máš a co Bíba? Posílám mu podrbání za ouškama, papa, mějte se hezky, D :-)


Autor: Z - reagieren
Datum: 15. 07. 2012 08:26:34

Tak ta fotka Aprilky je vazne skvela :) ... jeste ji chybi takova ta stara kabelka a bude z ni docela hezka duchodkyne :) ... mejte vsichni hezkou nedeli. Drahusko, uz se na vas a moc a moc tesim.

Re:
Taky se moc těším, Zdeničko!!! :-) Jojo, fotka je "supíš", jak by řekla jedna má kolegyňka (ahojky Zuzí ;-), D :-)


Autor: Kristýna a Aprilka - reagieren
Datum: 14. 07. 2012 21:13:47
560882_2928643234826_1840419060_n.jpg

Aprilka trénuje na výstavu :))

Re:
Děkuju za fotečku, posílám modelce podrbkání! :-) Je to legrační fotka, papa, D :-)


Autor: petra - reagieren
Datum: 04. 07. 2012 22:03:13

Ahoja,bože svět je samej magor.A já si zrovna tudle poudala,že je jakýsi klid.To jistě ty tepla,to víš kulajda je spíš polívka na zimu...vím,že to není legrace,já měla zkušenost se stalkingem,tehdy to ještě nebyl trestnej čin,jinak bych to tak asi řešila,hrůza z každýho pípnutí tlf.Jinak mám prvně v životě angínu,tak si docela užívám.Bíb je uplně lemroidní,nechce chodit ubec ven,tak ho nenutím,počkám na mrak a rychle vyvenčit a dom,opravila sem větrák,abych mu to tady trochu ochladila.Kdyby byl plavací vozila bych ho k vodě,ale není,na mokrej ručník si taky nelehne a jinej nápad už nemám.Co vy,japa snášíte tepliska??Papá

Re:
Ahoj Peti, těch magorů bohužel přitahují mé stránky více, ale jak jsem napsala - budu to předávat policii, na nějaké vyhrožování nejsem zvědavá. Pokud chce někdo s něčím poradit, tak ať se obrací na Klub. Tak Bíbouška zavři někam do sklepa nebo do koupelny, ať se natáhne na studený dlaždice, to teď s velikou oblibou provozuje Tafulínek. Papá, mějte se hezky, D :-)


|<   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   >|  

Copyright © 2009 - 2024 www.gingertaffy.com, alle Rechte vorbehalten, created by: j-soft.cz