Ginger Taffy - Rottweiler Kennel
Ginger Taffy
Rottweiler KennelFédération Cynologique Internationale

Rottweiler klub České republiky

IFR rottweilers

Český kynologický svaz

Allgemeiner Deutscher Rottweiler-Klub e.V.

ČeskoMoravská Kynologická Unie


Gästebuch

Ihr Name:
www:
E-mail:
Photo:
Text:
Antispam: die Gesamtzahl drei und zwei eingeben


Autor: J@J - reagieren
Datum: 21. 10. 2015 12:35:05

Ahoj Drahuš,

teda ty válíš to jsi si vzala pěkné předsevzetí , že ten 200 blog dovršíš ještě letos a jak to děláš , že to stíháš :):)
Všichni klucí zdravíme a dříme palce a tlapky

Re:
Ahojky klucí, ono předsevzetí je jedna věc, a realita druhá, ale když jsem se dala na boj, tak budu bojovat, co se dá dělat ;-) A jak to stíhám? Nemyslím, že bych moc stíhala, lítám mezi redakcí, natáčením, dětmi, pejsky a domácností, večer pak pravidelně usínám dřív, než si stihnu lehnout... :-) Ale jak to je, tak se to musí zvládnout, co naděláš :-) Za držení palců a tlapek budu moc ráda, pac a pusu, D :-) PS: Nezapomeňte na sobotu Buddymu nachystat dorta! :-)


Autor: Eva F. - reagieren
Datum: 11. 10. 2015 17:30:24

Ahoj Drahuško, díky tobě i celému Profidogteamu za online zpravodajství z MS, gratulace reprezentantům. :) Jo a blahopřání i Liz ke zdravým očiskům, je super, že zodpovědně absolvujete nepovinná psí vyšetření.:)

Re:
Ahoj Evi, jménem všech z Profi DOG Týmu moc děkuji! :-) Byla to parádní akce, určitě nebyla naše poslední :-) Pa a měj se krásně, D :-)


Autor: Jitka - reagieren
Datum: 08. 10. 2015 19:12:47

Moc gratuluji k negativním výsledkům vyšetření! Ať se vám do budoucna daří :)

Re:
Jituš, děkujeme, jsi zlatíčko! :-) D


Autor: Janča - reagieren
Datum: 08. 10. 2015 13:24:07

Lizinko, moc jsme ti drželi palečky, aby jsme slyšeli od pana doktora přesně tenhle verdikt!!! Je to skvělý, moc gratulujeme a teď můžete s paničkou naplno řádit :-). Těším se, až vás holky brzy uvidím. Pac a pusu i od miminek.

Re:
Janí, děkujeme moc, pohlazení prckům, taky se na ně těším - vlastně na vás všecky :-))) D


Autor: D - reagieren
Datum: 03. 09. 2015 06:37:37

Vkládám sem své včerejší reakce z hlavní strany na to, co na FB rozpoutala pí Milena Vachutková. Mileno, buď hrdinka a napiš mi své unikátní názory sem, ať Ti na ně mohu zareagovat. Může se přidat i paní Ševčíková, která má zjevně bohaté zkušenosti s funkcemi napříč svazy a spolky, ráda si vyslechnu její zkušenosti, co pro koho kde udělala a jak se kde angažuje, když si troufá plácat nesmysly o věcech, o kterých nic neví. A paní Bátrlová? Ta má na tento web už nějakou dobu vstup zakázán, i když sem leze z jiných IP, aby jí náhodou něco neuteklo...

Dnes mi byl přeposlán print screen FB profilu pí Mileny Vachutkové, kde vkládá fotku mé feny Honey Taffy Rotti Kingdom, pořízenou při plavání a ve vlnách – z čehož tato letitá chovatelka vyvozuje nestandardní ocas vylučující z chovu, tak jako v případě feny Judie Lib-Vach, jejího odchovu. Milá Mileno, podívej se, kam jdou vlny ve vodě, ta fotka je v pohybu při plavání, mokrý ocas nasáklý vodou a z toho Ty usuzuješ na nestandardní ocas? Myslím, že když už šmíruješ u mne na webu, co bys kde našla za věc, kterou bys mi to „natřela“, tak budeš i znát jiné fotky a videa, například z bonitace – ta bonitace nebyla zdařilá, ale pokud jde o ocas, tak se nikdy!!! mé feně nedotýkal hřbetu, natož aby se jí pod něj stáčel. Koukám, že jsi tedy skutečný profesionál a už nevíš, co bys proti mně použila. Opravdu Tvým fantas magoriím tleskám, a pokud se nějaký hlupák k těm Tvým tlachům přidává, tak holt i jemu. Tohle se Ti fakt povedlo, přála bych Ti trochu méně zlosti a více zdravého rozumu, paní OPCH ;-P Kdo Ti dal souhlas s užíváním soukromé fotky?

PS: Mileno, Ty jsi dle toho, co uvádíš za nepravdy na svém FB, v mých očích jen nebohý člověk, který ve své nesoudné zlosti přestal zdravě uvažovat. Z té fotky z vody nemůžeš usuzovat na ty zkreslenosti, o nichž píšeš, opravdu si za tím jako OPCH stojíš? V tom případě něco není v pořádku, OPCH by takovéto zcestné neprofesionální závěry dělat neměl, to se nezlob. Názory Tvých věrných přívrženců jsou stejně absurdní, jako Tvůj dnešní výplod, hrajete si na znalce všeho a všech, a bohužel jen ukazujete, jak jste mimo...
S Tvými interpretacemi mého blogu nemám nic společného, vážně jsi to četla? Doporučuji znovu a pořádně u toho přemýšlet ;-)
A nějak jsi zapomněla na tu fotku? Kdo Ti dal svolení s jejím užitím?!


Datum: 02. 09. 2015 10:54:27

Velikááá gratulace Lizince!!! Je to ségra šikovná a krásná :-).
Těšíme se, že se o víkendu uvidíme! Smečka s Č.R. :-)

Re:
Taky se moc těšímeee!!! :-)))


Autor: petra - reagieren
Datum: 15. 08. 2015 12:08:12
21.jpg

Ahoja,vím,že jsou prázdniny,ale japato,že se tu nic tak dlouho neděje??papá Petucha

Re:
Ahoj Peti, no právě proto, že jsou prázdniny, všichni jsou pořád někde pryč a já vlastně taky :-) Včera jsme se vrátili z Itálie, bylo to zajímavější, než bych si bývala byla přála, tak o tom asi napíšu :-) Krásné léto, D :-) PS: Absolutně super fotka!!! ...že by létající Čestmír? :-)


Datum: 11. 07. 2015 11:51:41

Ahoj Drahuško. Zkoušela jsem Ti volat. Až Ti to někdy vyjde, ozvi se. Tel. 607270458. Papa a hezký den a pozdrav od naší malamutí smečky. Lenka J.

Re:
Lení, já s webem dlouho nic nedělala, tak jsem zaspala Tvůj vzkaz. Ozvu se :-) D


Autor: J@J - reagieren
Datum: 22. 06. 2015 21:07:28

VELKÁ GRATUACE K VÍTĚZSTVÍ V KLATOVECH !!!!

Re:
Kujemeee :-))) D


Datum: 27. 05. 2015 10:11:22

Velkáááá gratulace pro bráchu Buddyho!!!
Zdraví smečka z Českého Ráje :-).

Re:
Pac a pusu do Českého ráje, papapa :-)))


1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   >|  

Copyright © 2009 - 2024 www.gingertaffy.com, alle Rechte vorbehalten, created by: j-soft.cz