Ginger Taffy - Rottweiler Kennel
Ginger Taffy
Rottweiler KennelFédération Cynologique Internationale

Rottweiler klub České republiky

IFR rottweilers

Český kynologický svaz

Allgemeiner Deutscher Rottweiler-Klub e.V.

ČeskoMoravská Kynologická Unie


Gästebuch

Ihr Name:
www:
E-mail:
Photo:
Text:
Antispam: die Gesamtzahl fünf und fünf eingeben


Autor: Jana - reagieren
Datum: 09. 01. 2011 15:43:09

Ahoj Draho, moc moc vám gratuluji.Gin je takový lotr, trochu mi přípomíná chováním naší Roxy, ale je to šikulka a posílám jí pohlazení.Taffulce přeju at se jí pacinka zahojí a na další výstavě pořádně zaboduje :-)

Re:
Ahoj Jano, děkuju za přání a máte pravdu - Gin je lotr, ale i miláček zároveň :-) To jsou obě holčičky :-))) Mějte se hezky a zase napište něco vtipného, jak válčíte s Roxy ;-))) D


Datum: 09. 01. 2011 14:44:00

Čauky, moc gratulujeme k Junioršampionovi, skvělá práce =o)!!! Jen tak dál.

Re:
Ahoj Káji, to jsi hodná, že píšeš, těším se, že se uvidíme zase někdy na obraně :-) Měj se krásně a ať vám vše vychází :-)


Autor: Lucka - reagieren
www: www.biancodux.cz
Datum: 08. 01. 2011 22:32:13

Ahoj Drahuško, tak je to konečně doma :-))) Moc gratuluji k šampionátu! Paráda, jen tak dál!

Re:
Ahojky Luci, děkuju moc, ale pravdu má Dáša - chtěla bych se víc zaměřit na Taffynku, má na to získat ocenění, podle mne v mnoha ohledech i více než Gin, ale ten loňský rok bylo pořád něco a shodou nešťastných náhod jsme těch výstav bohužel tolik neabsolvovaly. Tak uvidíme, jak to bude dál, konkurence je veliká... Však to znáš :-) Tak papa a taktéž podrbání Tvým holčičkám, upřímně Ti závidím, že spolu dobře vycházejí, u nás to dělá Tafulka a zatím nemá tendenci být na Gin hodná :-( Tak papa, D


Autor: Dáša - reagieren
www: www.bohemiacolbri.cz
Datum: 08. 01. 2011 21:26:19

Ahoj Drahuško, moc gratuluji a držím palce at to doděláš i s Tafkou

Re:
Ahoj Dáši, Tafulka je nádherný pohodový pejsek, moc bych si přála to s ní také vyválčit lépe, to je jasné :-) My jedeme ještě za měsíc do Brna, ale pak výstavy omezím, potřebujeme letos trošku zacvičit se zkouškama, to je priorita :-) Měj se krásně, podrbání Atince i celé smečce a pozdrav Gabče s Vojtíkem, D :-)


Autor: Jitka L. - reagieren
Datum: 08. 01. 2011 21:25:38

Ahoj Drahuško, krásný výsledek, blahopřeji, děláš to s láskou, tak je to vidět. Jitka

Re:
Děkuji, mám také radost :-) D


Autor: Dáša - reagieren
www: www.bohemiacolbri.cz
Datum: 01. 01. 2011 21:43:34

Ahoj Drahuško, moc děkuji za přání, přeji Tobě i celé rodině, včetně chlupatejch holek, vše to nej,hodně zdraví,štěstí lásky. At se daří i v pejskařině a snad se letos potkáme na nějaké akci.

Re:
Ahoj Dáši, děkuju za přání, vám také hodně úspěchů v životě i mezi hafíkama, a ať vám dělá radost hlavně malej kynolog :-))) Mějte se krásně, pa, DaTaG :-)


Autor: hargulak - reagieren
www: www.hargulak.com
Datum: 31. 12. 2010 18:20:36

Ahojky Drahu, moc dekujeme za prani. Take vam preji uzasny novy rok plny skvelych zazitku opepreny poradnou davkou stesti. Smekam nad tim, jak se do vseho vrhnes s takovym nadsenim a resis vsechno s uzasnym nadhledem. Preji at ten elan a nadseni vydrzi i nadale. Moc si vazim takovych pratel jako jsi Ty ;-) Mejte se krasne h

Re:
Ahoj Hani, pro mne byl rok 2010 v mnoha ohledech moc těžký, ale v mnoha dalších mi otevřel obzory a ukázal mi nové cesty. Na jedné z nich jsem poznala Tebe a hodnotím to jako jeden z největších darů tohoto roku :-) Doufám, že i nadále po té cestě půjdeme spolu, těším se na to. Papa, DaTaG :-)))


Autor: Lucka - reagieren
www: www.biancodux.cz
Datum: 31. 12. 2010 15:07:40

Ahoj Drahuško, děkuji Ti za přáníčko :-) Chtěla bych Ti a celé rodině také popřát hlavně zdraví a štěstí do nadcházejícího roku. S pejskama ať se Ti vede přesně podle Tvých představ, nějakou tu zkoušku, nějaký ten titul a hlavně bonitaci! A taky ať se Ti holky mezi sebou už nemlátí (naštěstí my byli šarvátek ušetřeni a holky spolu vycházejí dobře a bez bitek - musím zaťukat!) Měj se krásně a snad brzo někde naviděnou :-)

Re:
Ahoj Luci, děkujeme za přáníčko, mějte se taky krásně, papa, DaTaG :-)))


Autor: Zuzik - reagieren
Datum: 30. 12. 2010 22:34:42

Milá Drahu, to musely být ale krásné Vánoce! Doufám, že atmosféra, jaká číší z fotek, je opravdová a není pouze dílem šikovného fotografa:) Přeji ať se daří a ať jsi pořád tak správná "holka" jako doteď!!

Re:
Ahoj Zuzi, Ty jsi hodňáček :-))) Ano, Vánoce jsme si opravdu užili, vy ale určitě také, viď? Povíš mi dnes v práci, už s sebou vyrábím chlebíčky ;-) Papa, D


Autor: Jana - reagieren
Datum: 30. 12. 2010 15:16:35

Ahoj Draho.Musím vám pochválit váš nádherně nachystáný stůl, uplně se mi zbíhají sliny :-)a koukám, že jste si Vánoce pořádně užila a nakonec to bylo v klidu a pohodě, ikdyž jste v listopadu měla nějaký ten stres,že to nestíháte.To já jsem se těšila taky, ale nějak jsme to nechali tentokrát na poslední chvíli. 22.jsme byli teprve pro zbytek dárků a 23.jsem si vklidu uklízela, vařila a dělala výzdobu, abych se mohla dívat na Štědrý den na pohádky a mohla jít na procházku s Roxy. Bohužel ty 2 dny jsem na ní moc času neměla, takže na štěsrý den se mi za to pěkně pomstila a to né jednou. Loužičky, exkrementy, rozštěpkované dřevo,vytahaná vata z deky, rozkousané pantofle... Ve 4 odpoledne už jsem byla utahaná a bez nalády, ani večeře mi nechutnala při představě co mi ještě nadělí :-D Přítel prohlásil, když vlezl k Roxy , že tenhle štědrý den stojí fakt za hovno.Když jsem vytírala asi po desáte, byla už jsem opravdu vzteklá a přítele maminka se ptala jestli se vůbec může na štědrý den na zvířátka kříčet.Tak jsem jí odpověděla, že tohle kdyby vyděl Ježíšek, tak jí zmaluje knoflíka.Aspon, že v naší rodině vládne optimismus :-D Roxy chování bych ted nazvala jako telecí věk,určitě víte co tím myslím. Takže k Novému roku přeji nejen zdraví, štěstí, lásku a úspěchy, ale i klidné nervy, vždycky dobrou náladu a pořádnou dávku humoru :-D

Re:
Milá Jano, jste mým z věrných návštěvníků, a i proto jsem já Vám povinna poskytnout minimálně útěchu. Ale už jak jsem si Váš přípěvek četla, zmocnil se mne neutišitelný smích, takový ten malinko zlomyslný, ale v tom nejlepším slova smyslu. Polední dny mi totiž totéž nadělení chystá Taffa doma, jednou jsem to i rozšlápla, a přesně vím, že je to pomsta za to, že nemůže ven.... Roxy to bude myslet dost podobně ;-))) Mějte se krásně a berte to s nadhledem :-)))
D PS: Zapomněla jsem Vám s Roxy popřát také jen samé štěstíčko, i když je to někdy náročné ;-) Ten Váš včerejší příspěvek strašně pobavil i mou sestřičku, dnes jsme se tomu ještě společně zasmály :-))) Tak stále hodně humoru i Vám :-)


|<   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   >|  

Copyright © 2009 - 2024 www.gingertaffy.com, alle Rechte vorbehalten, created by: j-soft.cz