Ginger Taffy - Rottweiler Kennel
Ginger Taffy
Rottweiler KennelFédération Cynologique Internationale

Rottweiler klub České republiky

IFR rottweilers

Český kynologický svaz

Allgemeiner Deutscher Rottweiler-Klub e.V.

ČeskoMoravská Kynologická Unie


Gästebuch

Ihr Name:
www:
E-mail:
Photo:
Text:
Antispam: die Gesamtzahl drei und drei eingeben


Autor: Jana - reagieren
Datum: 11. 12. 2010 12:26:29

No nejdřív měla ten močový měchýř. Pak jí uplně zčervenaly oči,měla je jako by propadlé a tekl jí z očíček výtok.Strašně se drbala. Hned jsme jeli k lékaři.Po dvou vyšetřeních jsme dostali léky a doktor říkal že má špatná játra.Dneska už má očíčka lepší, ikdyž pořád trochu zarudlá.Naštěstí má pořád chut si hrát, jíst a hlavně škodit :-D, takže si říkám, že to snad bude dobré.:-)

Re:
Tak hlavně když je takhle plná života :-) Jak jste psala, že má propadlé a zarudlé oči, tak mi to znělo opravdu děsivě... Tak se držte slov veterináře, jistě máte někoho šikovného, a ať je Roxy brzy v pořádku :-) Pěkný víkend, DaTaG :-)


Autor: Jana - reagieren
Datum: 10. 12. 2010 18:22:46

Ahoj Draho, tak to mě moc mrzí :-( Taky máme 2 kočičky 18letého a 5letou.Dědulku už jen hladíme a nic po něm nechci, vypadá totiž už jak z koncentráku , ale tu druhou pouštím k Roxaně uplně normálně.Když to tady tak čtu, tak asi přestanu :-(
Nicméně taky mám špatnou příhodu. Roxy nám oněmocněla s játry.Uplně jí propadly a zčervenaly oči,drbe se a stratila pigment.Bereme ted léky a věčně jí patláme oči framikoinem jak nám řekl doktor.Asi přes ten framikoin vidí jako kdyby měla na hlavě igelitový sáček. Přítel jí včera posílal na místo a ona pořád dřepěla v rohu za kamny, když chtěl pro ní sáhnout, zavrčela a kousla ho :-( Byla pak uplně vystrašená, vůbec nevím proč.Když jsme pak na ní začali souvisle mluvit, tak se uklidnila. Byla jsem na ní trochu naštvaná, ale myslím, že ty kukadla má opravdu rozmazané a moc neví co se děje. Zatím se mějte hezky a pozor na ledovky venku :-)

Re:
Ahoj Jano, teda, a co Roxy je? Zní to hrozně, tak hlavně ať je jí líp a dostane se z toho!!! Posílám jí podrbání, mějte se obě co možno nejlépe, D


Autor: Bátrlová - reagieren
Datum: 10. 12. 2010 05:55:59

Dobrý den paní Mašková a přátelé rotvajlerů,
včera jsem měla podobný zážitek s našimi psy, který uvádíte ve svém posledním blogu.
V dopoledních hodinách slyším silnější projevy našich
dvou psů, kteří volně pobíhali po zahradě. Říkám si,
ouvej, asi došlo k většímu konfliktu mezi nima, neb zatím spolu žijí rok dva samci bez problémů.
Vyběhnu z baráku a vidím naše psy jak doráží na kočičku, kterou zahnali do kouta. Kočička se sice snažila bránit packou, ale evidentně byla vystrašená.
Co mě napadlo, letím domů pro piškoty, házím kolem hrstě piškotů, řvu na ně fuj, nesmíš, ale oni mě vůbec
neposlouchají. Vzájemná potyčka nabývá na síle, jsem
bezradná, běžím na druhý konec zahrady pro koš, vlítnu
mezi ně, košem přiklopím kočičku, ale bohužel v koši
jsou mírné otvory, psi dorážejí dál, kočička vystrkuje
otvorama packu. A jak to skončilo ?
Jeden z psů kočičku z pod koše vytáhl a to již byla
moje snaha marná, byla jsem vyděšená a nechtěla jsem
na vlastní oči vidět, jak končí život kočičky, tak
jsem zbaběle utekla domů. Za chvilku se venku
vše zklidnilo, já volám svému muži. Po jeho příjezdu
jsou psi zahnáni do kotců a kočičku nachází mrtvou.
Teď ještě to dilema, čí kočka vůbec je, napadlo nás
zajít k nejbližší sousedce, ta odpovídá, že to její kočka není. Po této zprávě je to pro mě malá úleva,
neb člověk nechce mít s nikým zbytečné nepříjemnosti.
Odpoledne zvoní u nás pán a dožaduje se kočky.
Byl to jejich 14 dnů nalezený kocourek, prý velmi plachý, jak vyprovázel svoji paničku, jelo kolem nich
auto, on se lekl a vběhl k nám přes mříže v bráně.
S pánem byla naštěstí seriozní domluva, nedělal z toho
drama, ale určitě je to doma mrzí a kocourek jim chybí. Tak jsem včera s těma našima bestiema ani moc nemluvila, byl to pro mě nepěkný zážitek.
Ale jak se říká silnější vyhrává, naštěstí to bylo na našem pozemku, ale to není omluva.
S pozdravem Bátrlová

Re:
Dobrý den, paní Bátrlová, tak to je mi Vás také moc líto a úplně přesně vím, jak se cítíte. Kdyby se mi stalo něco podobného se sousedovou kočkou, vím, že bych si pak asi říkala, že to snad i měla být raději naše kočička - máme souseda strašného pitomce a bylo by to asi hodně nepříjemné. Tak ještě že Vy jste se s pánem nějak domluvila a že se to odehrálo na Vašem pozemku... Mějte se hezky a ať Vás/nás už potkávají jenom pěkné věci, D


Autor: Jana - reagieren
Datum: 03. 12. 2010 15:27:22

No na obrany zatím nechodíme,poslušnost cvičíme v krátkých intervalech na procházkách a aport ted cvičím v garáží,protože mě by se taky nechtělo brát do tlamičky míček kterej je obalenej sněhem a je 3xvěčí po prvním spadnutí na zem :-D Dveře mám nastříkaný i zámky, ale moc mi to nepomohlo :-)
Jinak potřebuju opět radu.Včera už jsem přemýšlela, jestli jsem to stou socializací nepřehnala :-( Na jednu stranu jsem ráda, že Roxy má ráda lidi, ale když jdeme na procházku a jde někdo okolo nás začne se hned uplně trhat, kroutit knoflíkem div by jí neulít, knourat a chce se děsně vítat a to s každým.I za plotem takhle vyvádí.Když k nám někdo přijde,snažím se jí držet na místě (každej nemusí mít rád psy, nebo si jí nemá potřebu hladit). V tu chvíli leží, ale zase hrozně kňourá a kroutí tak knoflíkem, že se sní posouvá celá deka.Jakmile má možnost se sněkým výtat uplně na mě prdí :-( Asi je v tom trochu i žárlivost :-) ale taky se bojím jestli bude vůbec hlídat? chránit rodinu? a pod. Jediný, kdy je na cizí nepříjemná je, když má něco k jídlu, to na ní můžu šahat jen já.

Re:
Ahoj Jano, tak nejdříve asi gratulace k tomu, že si Roxy nechá sahat do žrádla, evidentně jste to dobře zvládla :-) S tím vítáním cizích lidí - u holek jsem to řešila také, ale kolegové na cvičáku mi na to řekli, že mám být ráda, že mám takové pohodové psy :-) Také jsem si kolikrát říkala, že mě holky prodají za kus žvance, ale když pak někde jsem i s ostatními, holky si mne hezky hlídají :-) A musím říct, že na to, jak jsou přátelské, jsou za plotem hodně ostré, na kolemjdoucí štěkají a rozhodně myslím, že hlídají skvěle :-) Takže já bych se nebála toho, že Roxy hlídat nebude. Je ještě mlaďoučká, dejte jí čas, ono si to i u ní potřebuje sednout - bude rozhodně vědět, ke komu se má jak chovat, nebojte :-) Jo a tu žárlivost úplně chápu, cítím to kolikrát stejně :-))) Mějte se hezky, D :-)


Datum: 02. 12. 2010 19:56:34

Jojo, to znám. Rozmrazovač zámku v zamrznutém autě. Tuto zkušenost už mám za sebou :-)). Jináč já osobně, když vím, co se řítí, tak raději nikam nejedu, pokud vyloženě nemusím. A moji psíci v odkladačkách opravdu nikdy nemrznou, páč v zimě necvičím. Právě od té doby, co se mi pes takhle v zimě při obraně zranil. Řekla jsem si, že mi to nestojí za to, to si raději udělám krátkou poslušnost (myslím klasiku chůzi, případně odkladačky, ne překážky, aporty, vysílačky) během prochajdy, když je pes zahřátý a v pohybu. Obranu spáchám, jen když jsou teploty nad nulou a příhodný terén. Ona jim ta pauze přes zimu vůbec neuškodí, spíš naopak

Re:
Ahoj Renčo, já ten odmrazovač nemám, ale jak to tak tady čtu, měla bych si ho pořídit :-))) Ohledně přístupu k zimní sportovní regeneraci s Vámi 100% souhlasím - ona pauza je někdy víc, než by si jeden myslel :-) Mějte krásný advent, DaTaG :-)


Autor: Eva F. - reagieren
Datum: 02. 12. 2010 16:43:55

Zdravím, Draho. Tak tak, bílá tma, vichřice, sníh lítal vodorovně se zemí - hnus. Coby prevenci zamrzlých autodveří doporučuji gumu ve dveřích i na kastli důkladně nastříkat třeba Konkordem (mazivo ve spray) - léty ozkoušený trik. A samozřejmě mít vždy po ruce rozmrazovač na zámky (nezapomenout ho v autě! :D ). Takže se připojuji, opatrně s jízdou, bacha na psomilce venčící po silnici pejsky na flexině a hlavně - nenechte pejsky mrznout někde v odkládačkách na cvičáku, sami se nahřívajíc v klubovně (to je míněno jako všeobecný povzdech, nikoliv osobně). Takový promrzlý jedinec = hazard s jeho zdravím, kolikrát vidím, jak lidi vytahnou rampouchy z odkládačky a s nerozhýbaným, tuhým zvířetem razí třeba na překážky nebo obranu. Stačí blbý pohyb a pes může mít natržený sval, vaz (vaz jako vaz v noze, ne jako vaz:) ) nebo hnutá záda. Krásnou zimu bez zranění a nehod, je až nechutné, jak se psové dokáží z těch bílých srač.k radovat! :)

Re:
I já Vás moc zdravím :-) Úplně s Vámi souhlasím - nám samotným je zima, když přešlapujeme na cvičáku, dost nemilá, natož pak hafíkům zamčeným někde v autě. My budeme mít zimní pauzu zanedlouho, náš trenér nám letí na měsíc do teplých krajů, tak také budeme jen tak "oprašovat" poslušnost a na obrany a stopy se vrhneme, až k tomu nadejde čas :-) Mimochodem, holky jsou také ze sněhu úplně mimo nadšením, zítra bude blog, tak o tom napíšu víc :-) Mějte se krásně (ladím web, odkaz na Vás bude, jen musím vychytat nějaké mouchy, momentálně mi nejdou přidávat odkazy...). D :-)


Autor: Jana - reagieren
Datum: 01. 12. 2010 18:41:55

Ahoj Draho, tak dneska jsem byla na cvičáku a zrovna nás tam potkala ta sněhová vánice :-( A to co se mi stalo, bylo uplné peklo.Cvičák máme v hrozným zapádákově takže jsem parkovala dál kde nebylo tolik sněhu. Roxanu jsem dala do kufru,zabouchla a šupajdila ke dveřím a ejhle všechny dveře mi přimrzly.Než jsem zkusila všechny dveře zamrzl i kufr.V tu chvíli se venku už nedalo skoro dýchat a ani otevřít oči a já byla naprosto zoufala.Roxana jak mě viděla začala strašně kňourat.No bylo mi uplně zle od žaludku :-( Po 10 minutách které mi připadaly jako věčnost jsem se dostala do kufru vysloveně násilím až jsem orvala gumu, ale to mi vůbec nevadilo, hlavně že jsem byla vevnitř u Roxany.Naštěstí jsem hodně malá, takže posundání zimní bundy jsem se prorvala kufrem až k místě řidiče.Roxana byla uplně celá zasněžená a promrzlá jak na ní do kufru foukalo než jsem si otevřela zevnitř dveře.Silnice domů splynula s okolím a mě behem 3km zamrzlo celé okno.Takže jsem věčně stavela a škrábala. Samozřejmě jsme ještě zapadly, takže jsem 300m couvala na hlavní silnici.kdybych jela sama, jemi to jedno, ale nechtěla jsem nikde zůstat když jsem sebou měla naše milované štěndo :-( Takže pejskaři, dávejte na sebe a na své čtyřnohé přátelé pozor v tomhle počasí.

Re:
Šmankote, Jani, to je děsivá storry :-((( Hlavně, že to dobře dopadlo...; já jsem se včera s holčičkama pokoušela jet na obrany (do haly), ale když jsem zjistila, že jsou na všech možných variantách cest odstavená/nabouraná auta, raději jsem jela domů, a bylo to jen tak tak... Souhlasím se zimním odpočinkem, sněhu zdar, ale bezpečnost pro hafíky i nás nade vše :-))) D


Autor: petra - reagieren
Datum: 25. 11. 2010 19:45:40

No,ahoja tak teda té VD4 se budu divit až se budou hory zelenat..Marně jsem teď hledala výsledky ze soboty,ráda bych zkoukla vítězku..Opakovaně jsem si prohlížela fotku a znova nechápu a nechápu... Ešivá von nemá voko z Kašparovi krávy...Podle mě je vážně nádherná a to aj s ocasem a to nejsem milovnicí ocasatých rtw.Pěkný advent Vám všem!

Re:
Ahoj Petro, vítězku ani BOBa ze soboty bohužel nevím, jak jsem s Gin odešla z kruhu, nějak jsem v návalu dojmů zapomněla sledovat výsledky a hned bylo po všem. Gin má určitě své silné stránky, ale chybky má také, jako většina pejsků, tak je to vždy trochu o subjektivních prioritách rozhodčího a jeho úsudku. Pan rozhodčí Mravík mi, až na ten nulový písmený posudek, přišel jinak velmi korektní. Ale děkuju za podporu a pochvalu :-) Krásný advent nápodobně,. D :-)


Autor: Jana - reagieren
Datum: 24. 11. 2010 20:19:28

Drahuš, jsem ráda, že je zas dobrá nálada :-) Tentokrát jsem uprostřed čtení vybuchla smíchy :-D No jo, čím víc to smrdí,tím větší slast pro naše čtyřnohé miláčky :-D
Gratuluji k úspěchu a víc takových zážitků do blogu :-) S Roxankou jsem byla u veterináře a měla zánět močáku :-( ale už je to v pořádku :-) a nádherně to ted doma vydrží bez loužiček :-D takže jsem moc štastná. Přeji hezký začátek zimi, mi už jsem dneska cvičily ve sněhu :-) Pozdrav holkám a hlavně Taffušce at se uzdraví :-)

Re:
Ahoj Jano, děkuju za přání pro Tafulku, také si moc přeju, aby už byla v pohodě, je to můj ťunťa malý... Už jí musí chybět obrany, vidím na ní, jak by se vrhla do práce, ale musíme to vydržet, aby vše bylo v pořádku. Jsem ráda, že je Roxy zdravá a bez loužiček - všecko chce svůj čas, že? :-) Mějte se krásně a užívejte si zimy (brrr, ať už je jaro... ;-), DaTaG :-)))


Autor: petra - reagieren
Datum: 23. 11. 2010 20:34:16

Jupí,konečně trochu "sluníčka".Akorát nechápu jak jí moh dát rozhodčí VD4,na té Vaší 4 fotce je to kus nádhernýho psa,mít fenku ,tak to je přesně ten typ co by se mi líbil.A jakou má šlang postavu...Krááása Ahoja Petra

Re:
Ahoj Petro, moc děkujeme za milá slova - Gin mi přijde také nádherná, má vypracovanou postavu, jako jeden z mála dnešních rotvíků má např. bezchybně nasazený a nesený ocas - ovšem malinko delší záď pozoruji také, to už je prostě sázka do loterie, co jaký rozhodčí upřednostňuje a jaká má kritéria. Jsem s tím smířená a v mých očích jsou obě mé holčičky ty nejhezčí :-))) Mějte se krásně, D :-)


|<   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   >|  

Copyright © 2009 - 2024 www.gingertaffy.com, alle Rechte vorbehalten, created by: j-soft.cz