Ginger Taffy - Rottweiler Kennel
Ginger Taffy
Rottweiler KennelFédération Cynologique Internationale

Rottweiler klub České republiky

IFR rottweilers

Český kynologický svaz

Allgemeiner Deutscher Rottweiler-Klub e.V.

ČeskoMoravská Kynologická Unie


Visitor Book

Your name:
www:
E-mail:
Photo:
Text:
Antispam: enter text sum of numbers four and five (enter the number)


Date: 24. 12. 2014 12:22:59

Tyjoooooo a u nás ještě nebyl:-)
Moc gratulujeme!!!!!!

Re:
...od včerejška se totiž vybavuje u nás, ale zrovna říkal, že má dost práce a měl už by letět - a my jdeme na vycházku, takže ho propouštím a určitě ho pošlu i k vám ;-) Krásné Vánoce, pusu holčičkám, D :-)


Date: 24. 12. 2014 00:45:41

Ginušce moooc gratulujeme a Vám všem přejeme krásné Vanoce.

Re:
Děkujemeee! :-) Pac a pusu Tobě, klukům i hafíčkům :-) Krásné Vánoce!


Author: Lucka - respond
www: www.biancodux.cz
Date: 23. 12. 2014 22:18:58

Drahuško, moc gratuluji. To je ten nejhezčí vánoční dárek viď :-) Malá černá šmouha na monitoru :-))) Ať se mamině dobře daří, vše probíhá tak, jak má a je z toho plná ošatka medvídků.

Re:
Žádná černá šmouha, hezoučké kuličky to byly :-) Strašně se na ně těším, je to opravdu ten nejkrásnější dárek, ale už aby byli méďové venku... :-) Krásný Štědrý den!


Author: Dáša Procházková - respond
Date: 17. 12. 2014 11:49:21

Paní Mašková, dovolte poslední - vysvětlení k uzavřenému blogu. Neměla jsem na mysli vaši fenu. Bylo to myšleno tak, že pokud standard hovoří o ocasu neseném vodorovně, v klidu visící a vada vyřazující z chovu je mimo jiné ocas stočený, tak v chovu je podle mě opravdu hodně psů, která má vadu vyřazující. A je jedno, jak moc je ocas stočený. Tak to bylo myšleno. Hezký den :)


Author: abbey - respond
Date: 15. 12. 2014 10:01:09

nase mila první maminko děkujeme ti mooc za přání k narozeninám ten čas tak strašně letí.posíláme také všechno nejlepší sobikovi soudkovi jablíčku a dubince mějte všichni krásné vánoce.abbey a smečka

Re:
Jééé, to je krásné přání!!! :-) Připomíná mi můj úplně první vzkaz na Knize návštěv od mé kolegyňky ještě z Novy, kdy Ginger a Taffy moc hezky přejmenovala na Zázvorku a Meduňku - nebo tak nějak, musím se znovu podívat a připomenout si to :-) Český jazyk je tak krásný, že? :-) ...pusíka Abouškovi i ostatním, papa, D :-)


Date: 18. 11. 2014 12:46:53

Dobry den pani Mašková. Pozrel som si Vašu stránku na ktoru som dostal odporučenie od môjho kamaráta Jurka Linharta.Chovám rotwajlerov už 25 rokov, alebo aby som to upresnil,rotwajleri vstupili do nasej rodiny a su jej neoddelitelnou sučasťou už štvrť storočie.Musim sa Vam priznať že som v mojom živote nevidel krajšiu webovú stránku, ktorá je vypracovaná do najmenších detajlov a je do nej vkladaná taka laska a neha k tomuto plemenu že sa priznám, nemohol som ju čítat na niekolko krát pretože sa mi tlačili slzi do očí!!! Srdiečko človeka, ktorý tak krasne píše o svojich psíkoch, bije len pre nich.Netreba zabudať aj na zvieratá a psíkov ktorý sú týraní a nemajú to šťastie aby mali takých super majiteľov ako ste Vy !!! My ľudia sa zvykneme chváliť že " Pes je najlepší priatel človeka,,! Ak by ale vedeli psi rozpravať, a spytali by sme sa my ich, kto je ich najlepší priatel z veľkej väčšíny by me dostali negatívnu odpoved.Myslím si a som o tom hlboko presvedčený že Odpoveď vašich psíkov by bola vínimkou !!! Prajem Vám zo srdiečka všetko len to najnaj naj lepšie. Majo M. SK Prievidza

Re:
Hezký den, Majo :-) Juro mi volal, že jeden jeho kamarád chce fenečku z našeho plánovaného spojení, to jste Vy, že? :-) Děkuji za tak krásný příspěvek, moje fenečky jsou opravdu moje lásky, mám je jako děti, jsou rovnoprávnými členy naší rodiny :-) A myslím, že se mají opravdu hezky, jsou to šťastní psi - ale když by holčičky uměly mluvit, možná by si Vám postěžovaly, že bych na ně mohla mít víc času, když bych pořád nedělala něco pro ostatní, což stejně ve finále lidé buď neocení, nebo hned zapomenou... :-) Ale nekažme si zbytečně náladu, stačí si na chvilku vyvětrat hlavu s našimi černými miláčky a hned je lépe, no ne? :-) Těším se, že se poznáme, držte pěsti, ať vyjde krytí, D :-)


Date: 03. 11. 2014 10:08:59

To jste holky moooooc hezky zaválely:-D)))
Gratulujeme a jen tak dál!!!!!

Re:
Děkujeme!!! :-)


Date: 03. 11. 2014 00:02:12

Velká gratulace pro Lizi!!!!!!!!

Re:
Kačí, děkujeme! :-) Pozdrav vám i hafíčkům a Ty se drž! Už to bude každou chvilku, ne? :-) Papapa, D :-)


Date: 25. 10. 2014 18:58:46

Dobrý den,jsou to nádherní psi.Mně bohužel před měsícem jeden zemřel a nemohu se s tím vyrovnat.Byl přesně takový jako máte zde,tak se aspoň potěším.Jak byl výborný společník,tak také klidně odešel o to víc mě to bolí.

Re:
To mne mrzí :-( Hodně síly... D


Date: 24. 10. 2014 07:30:48

Buffynka přeje krásný narozeninový den ségrám Bibi, Bailee, Bless a bráchům Buddymu, Butchovi a Brixovi!!!

Současně moc fandíme RTW kámošům, kteří právě jsou na Mistrovství světa IFR 2014, ve švýcarském Neuhausenu.

Re:
Ahoj Kačí, i já všem posílám narozeninovou pusu ze Švýcarska! :-) Teď jsem přijela, myslím na vás a doufám, že slavíte! :-) Papa, D :-)


1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   >|  

Copyright © 2009 - 2024 www.gingertaffy.com, all rights reserved, created by: j-soft.cz