Ginger Taffy - Rottweiler Kennel
Ginger Taffy
Rottweiler KennelFédération Cynologique Internationale

Rottweiler klub České republiky

IFR rottweilers

Český kynologický svaz

Allgemeiner Deutscher Rottweiler-Klub e.V.

ČeskoMoravská Kynologická Unie


Visitor Book

Your name:
www:
E-mail:
Photo:
Text:
Antispam: enter text sum of numbers five and two (enter the number)


Author: D - respond
Date: 29. 07. 2014 12:51:39
dsc_0157.jpg

PS: ...a to ještě nevíš, že mi Jindra minulý týden psal - ať si pro psa přijedu, že už na něho nemají nervy, jak jim všechno ničí - nebo něco v tom smyslu. Pak přišel další mail, že ten první byla legrace. Je pravda, že mu tenhle vtip nevyšel, protože já jsem nebyla u počítače a četla jsem až později maily v opačném pořadí - nicméně jinak by mu fórek asi vyšel ;-)
Krásné dny všem, na fotce je Bibi :-) D


Date: 29. 07. 2014 12:36:34

Výborný vzkaz od bráchy Buddyho (resp. jeho páníčků) :-), pobavila jsem se!
Jinak se mi fakt líbí jak ti naši mazlíčci utužují sousedské vztahy - náš soused marně několik týdnů přemýšlel proč mu "chátrají" slepice...než jsme zjistili, že jim Buffynka systematicky chodí na žrádlo a slepice chřadnou hlady :-).
Poslední historka s oběma čoklíky byla když k nám přijeli řemeslníci - takový machýrci - vystoupily z auta a zaťukali na vchodové dveře - jenže Bady i Buffy leželi těsně v zádvěří a tak téměř okamžitě začal burácivý štěkot. Ty hoši se tak lekli, že utekli zpět do auta, tam se zavřeli a čekali... :-). Musela jsem pro ně dojít, závazně slíbit, že ty psy rozhodně nepustím. Moje vysvětlování, že jde výhradně o postelové povaleče a štěňátka nebrali v potaz a páni řemeslníci celý týden pracovali v neustálém stresu :-). Výhodou byla rychlost jejich práce - už, už chtěli být pryč, tudíž 2týdenní práci zvládli za 1týden :-).
A jinak vzkaz pro kluky J@J, věřte, že zničený sousedův plot mrzí méně než zničený vlastní byt :-).
Hezké, slunečné dny všem,
Katka & Buffy, Jirka & Bady

PS: důležité je, že se s mazlíčkama nenudíme.

Re:
Myslím, že si s klukama v ničem nezadáš - Tvůj smysl pro humor a ironie skrytá v Tvých hláškách jsou prostě bezkonkurenční - zejména když je to naživo, vzpomínám na Javorovou skálu :-) Jinak myslím, že dost lidí by nám na tyhle záškodničiny našich miláčků asi řeklo, že je to proto, že se nudí. V tom bych ale nemohla souhlasit, protože i po výcviku a vycházce, kdy s sebou seknou doma na oko hotové, si najdou čas na sežrání bot, vyhrabání kráteru apod. A já samozřejmě při mém štěstí do jámy na zahradě okamžitě stoupnu a vymknu si kotník... Takže ještě přidávám další aspekt soužití s milovanými rotvíčky - už se mi podepisují i na zdraví ;-))) ...ale je fakt, že na nudu není čas, D :-)


Author: J@J - respond
Date: 27. 07. 2014 20:07:29
buddy-2.jpg

Příjemný den do Kunic,
tak koukej, já Ti tedy něco povím, jo...??!!!
Živě si vybavuji rozhovor o prodejních cenách štěňat :-) a k tomu dodávám: Ty bys je měla dávat zadarmo a ještě lidem platit za to, že si je vezmou!!! :-)
Ta Tvoje/naše "bestie" sežrala dřevěný plot sousedovi - ten už to nevydržel a nastoupil na mne (údajně to není poprvé, ale teď už prý to musel říct, protože ho nebaví pořád měnit plaňky, a hlavně je barvit)! Naštěstí máme dobré vztahy, tak se to obešlo přátelskou sousedskou dohodou (nabízel jsem mu kompenzaci škody - tu odmítl).
No, a já jako vzorný páníček udělám co? Samozřejmě objednám kari sítě o minimálním průměru 5 mm a vyvařím plot místo toho původního, který Buddy již s úspěchem zničil... :-)
Tak Ti teda přejeme krásný sluneční den a my jdeme flastrovat ty díry, než přijede ta kari síť... :-)
J@J

Re:
Děkuji za přání krásného slunečného dne, i já vám přeji hodně sluníčka a žádné mráčky na duši, klucí ;-) Jsem ráda, že si s mým odchovánkem tak hezky rozumíte a že jste mu vytvořili tak krásný domov. ...aneb jak kdosi kdysi pravil: "Geny, to je svinstvo..." ;-) Takže dejte Buddymu pár let, třeba tak pět, a on se zklidní - teda trochu, hádám podle jeho temperamentní maminečky :-) Pac a pusu, D :-)


Author: Klara Chalupova - respond
Date: 17. 07. 2014 21:59:37
20140703_190503.jpg

Krasny den vsem,
jdu se s Vami podelit o nove zazitky s nasim panem Butchem. K velke radosti psi I me jsme zacali cvicit obrany a pokracujeme ve vycviku poslusnosti. Protoze ta, jak mi asi vsichni potvrdite, se musi trenovat stale a s pubertakem o to vic. A vzhledm k tomu, ze nas hafanek je ted v nejake naprosto silene fazi psi puberty, hodne moc jsem se tesila na cvicak. Mela jsem domluvene obrany s Ladou, majitelem Astorka (tatka nasich chlupatych milacku). Kousani a vrceni by mohlo pubertaka na chvili unavit...
Tak se I stalo, Butch byl evidentne nadseny, ze panicka nasla super zabavu. Nicmene si stejne neodpustil tu svoji nadrazenost a zase ji zacal nekomu az prilis dokazovat. A vlozil se do toho Lada, zakrocil naprosto profesionalne a nekompromisne psa slozil k zemi. Jenze nas stirek se mu vysmekl a jeste ho, cestou ke mne, stihl kousnout do ruky. A to celkem dost... Me v tu chvili bylo vselijak, ale Lada s vyrazem stesti se zvedl ze zeme a povida:"Ten je dobrej, ten je fakt dobrej, jenom me se.., ze jsem na nim nevyhral." Ja jsem na nej zustala koukat a Lada jenom dodal, ze musi hned zavolat Draze, jak moc se jim ten vrh povedl a ze ho budou muset zopakovat. Butch uz ted moc dobre vi, kdo ze je to panicek Lada a chodi se schovavat ke mne. O to vic s nim ale bojuje pri cviceni a myslim, ze si to uzivaji oba. Butche to ohromne bavi a jakmile oblekam vycvikovou vestu, uplne mu zacnou zarit ocicka.
Tedy mame se dobre I kdyz si prochazime trochu slozitejsim obdobim.
Uzivejte leto, zdravim vsechny majitele "becek" a hlavne Drahusku. Dekuji za tu radost!

Re:
Hezký den, Klárko, moc děkuji za krásný vzkaz a mám velkou radost - že je Butch takhle šikovný a že vás to spolu baví. Láďa mi ohledně Butche hned volal - byl nadšený :-) Jinak že je Butch pěkný dravec, jsem si vyzkoušela na výstavě - hlavně mu nic nedovolte, s láskou a citem mu vysvětlete, že páníčci jste vy a on vás musí respektovat :-) Krásné dny a pohlazení dravcovi, D :-)


Date: 15. 07. 2014 06:07:15
dsc0312.jpg

Závod Kaděrov II. ročník (5.7.2014)

2.-6.7.2014 se uskutečnil v areálu ZKO Hranice II. ročník LVT Kaděrov, jehož součástí byl opět i závod. Pořadatelský tým v čele s Marielou Kaděrovou a Pavlem Kaděrou se snažil vylepšit od minulého roku vše možné. Výsledkem byl již oficiální závod se 24 účastníky a čtyřmi otevřenými kategoriemi- ZZO, ZVV1 speciál, IPO1 a IPO3. Úlohy rozhodčích se zhostili pan Jiří Vychodil a pan Bc. Jiří Lasík, práce figuranta pan René Konečný a úlohu kladeče zastala paní Marie Lohrerová. Zastoupení rottweilerů bylo velmi hojné, celkově jich startovalo 7. Mohli jsme jejich výkony vidět v začátečnické kategorie ZZO, až po „královskou“ IPO3.
I přes občasnou nepřízeň počasí proběhl celý závod ve velmi přátelském duchu, s pozitivní atmosférou, dobrým jídlem, sportovním chováním a krásným ukončením s vyhlašováním výsledků, při kterém všichni závodníci dostali hodnotné ceny.
Ať jste mistr světa nebo se svým RTW teprve začínáte a poznáváte, co vše je možné dělat, přidejte se příští rok k nám- ať už jako závodníci nebo nadšené publikum. ☺

Re:
Mari, díky za zajímavé pozvání - příště ale musíš napsat dřív, ještě před závodem :-) ...jo a SMSka ohlašující Tvůj vzkaz mě dneska vzbudila, mohla jsem ještě půl hodinky spát ;-))) Páčko, D :-)


Author: Hanka - respond
Date: 14. 07. 2014 20:57:27
bailee2014_7_10.jpg

Ahojky všem milovníkům rotwíků a "Béček".Pozorně jsem si přečetla všechny příspěvky v knize návštěv a chci pogratulovat k vašim výsledkům. My sice na cvičák ani na výstavy nechodíme,ale výsledky máme též: v oddanosti(boudu Bailinka nepotřebuje,neboť nejlépe jí je hned za vchodovými dveřmi,aby nás někdo neukradl :))a v poslušnosti umí povely sedni,zůstaň,aportek,k noze atd.také pochopila,že volnost na chatě má jen okolo chaty a malého ďáblíka Žofinku respektuje.Miluje vycházky(je to náš ekolog - petky a pohozené odpadky likviduje),pobíhání po zahradě,jízdu autem a ničení všeho nového.(Kája se naučila uklízet hračky,já už kytky nesázím :))a ovoce slupne dříve než stačí dozrát.)Jo,a stále má v oblibě strčit mi hlavu mezi kolena a čekat, až nastane rituál mnutí oušek. Mějte se svýma psíma miláčkama báááječně Hanka s rodinou a už psí "žena" Bailee

Re:
Haničko, děkuju za vzkaz - pro chovatele není lepší zprávy, než že je jeho odchov zdravý, jeho rodina je díky němu šťastná a on s ní - takže děkuji :-) ...obávám se, že ty likvidační geny budou mít prťata po matince, ta dokonce uloví i ptáka v letu, vždycky si říkám "Díkybohu, že to neviděl manžel..." Je totiž amatérský ornitolog a milovník všeho ptactva. Včera jsem takhle házela přes plot drozda, který byl pomalejší než Gin... Tak krásné léto a velkou pusu Bailee :-) D


Author: Jindra - respond
Date: 12. 07. 2014 20:41:41
p7120016.jpg

Ahoj všem ,

foto z dnešní návštěvy u p.Berana od kterého máme Firase (z leva : Buddy,Firo,mamka Dolly a ségra Fara) :-) a pak se mi divte že chci tři.... není to málo ???

Jindra@Honza

Re:
No to je bomba fotka!!! :-))) Nádhera a velikánský pozdrav vám čtyřem i panu Beranovi :-) D


Date: 23. 06. 2014 08:28:19

Velká gratulace pro bráchu Butche!!!


Date: 21. 06. 2014 16:07:01

Ahojky Drahu,jen chci poděkovat za fotečku v novém čísle Pes přítel člověka. Buffy a její bráchové Butch a Buddy jsou vyloženě modelové

Re:
Ahojky Kačí, mám z té fotky velikou radost, vůbec ale z celého článku :-) Papa brzy, podrbání oběma šikulkům, D :-)


Author: petra - respond
Date: 18. 06. 2014 20:16:16
p1130523.jpg

Ahoja,všechny zdravím šup šup sem něco dát..neusněte mn vavřínech...já začla s Brunnem jezdit cvičit pozitivní metodou dle Mvdr Martiny Klimešové a pes to chápe a já mám mozek nadranc...cecko čpatně..co bylo už dávno není...foto bylo určené pro paní chovatelku...tak je strojené..Drahuš,co všechny černý holky,jak se maj???
PS:máme alergii na trávu,nemáte někdo nějakou fintu???na zmírnění podrážděné pokožky??asi ne,co? vy totiž bicho po zemi netaháte...papá

Re:
Ahojky Peťo, moc Tě zdravím a omlouvám se, že jsem hned neodpověděla, mám pracovně velmi náročné dny. Téda, z toho malýho flekatýho ňufíčka se stal už ale veliký pes, je krásný!!! :-) Tuhle metodu neznám, počtu si - a Ty to zvládneš, neboj :-) ...no a určitě nejsi sama v tom, že my psovodi to našim miláčkům sem tam spíš kazíme, např. já jsem si pořídila nová vodítka na obrany, no a co mně se dělo minule s nimi v rukou - nevěděla jsem, jestli mám úžeh ze sluníčka nebo čím to je ;-) A k té alergii - fintu já osobně nemám, ale veterinář jistě něco poradí, hlavně že víš, na co to máte, budu moc držet pěsti!!! Třeba se to samo s věkem upraví. Tak papa, pusu flekáčkovi, D :-)


|<   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   >|  

Copyright © 2009 - 2020 www.gingertaffy.com, all rights reserved, created by: j-soft.cz